Moderná kuchyňa si žiada moderné spotrebiče

vyberte si kvalitné spotrebiče z kvalitných materiálov

 nerezový sporák model GENESI doplnený bielou farbou NUVOLA

nerezový sporák model GENESI doplnený bielou farbou NUVOLA


digestor model GENESI v nerezi

digestor model GENESI v nerezi


vstavaná nerezová rúra model GENESI

vstavaná nerezová rúra model GENESI


nerezová chladnička Side by Side model GNESI v šírke 90 cm

nerezová chladnička Side by Side model GNESI v šírke 90 cm


vstavaný varný panel v šírke 90 cm, model GENESI

vstavaný varný panel v šírke 90 cm, model GENESI


Trendy v kuchynskom dizajne sa menia každým rokom. Raz je moderné v kuchyni drevo, ďalší rok mramor, jeden rok sú trendom tmavé farby a následne sa dizajnéri vracajú k svetlým a bielym farbám. Je to otázkou vkusu každého jedného z nás. Čo sa však pri výbere novej kuchyne rokmi nemení je túžba mať spotrebiče, na ktoré sa pri príprave jedál môžeme vždy spoľahnúť a ktoré zvládnu aj náročné prípravy na rodinné obedy, oslavy či posedenia. Či už ide o skladovanie potravín, alebo ich samotnú prípravu, odporúčame vsadiť na rokmi overenú kvalitu a renomované značky. 

Talianska značka Steel sa každý deň zameriava na napredovanie a zlepšenie vo výrobe sporákov a iných domácich spotrebičov, ktoré nie sú len krásne, ale aj maximálne funkčné. Pred výberom spotrebičov je dobré zvážiť, aké spotrebiče reálne potrebujeme a zároveň aj vieme využiť. Na spotrebičoch, ktoré používame denne alebo aj niekoľkokrát za deň, sa naozaj šetriť neoplatí. 
SPORÁKY HODNÉ ŠÉFKUCHÁRA
Sporáky rady GENESI sú určené ako pre domáce kuchyne, tak aj pre náročných gurmánov, ktorí chcú vsadiť na komfort a kvalitu. Tieto sporáky nemusíte ukrývať niekde v rohu kuchyne, spravte z nich dominantu. Sporáky najvyššej kvality sú vyrobené z nereze a pri základnom modely si môžete vybrať prevedenie s indukčnou alebo s plynovou varnou plochou. Pri sporákoch GENESI vyššej rady máte možnosť zvoliť si až 8 varných zón alebo kombináciu varných zón a liatinovej platne na grilovanie, čo váš zážitok z varenia posunie na vyšší level.  

Súčasťou sporákov je aj elektrická rúra. Základný model ponúka výber kombinovanej parnej rúry alebo multifunkčnej smaltovanej rúry. Pri vyšších modeloch si môžete zvoliť rúry až tri, takže naraz pripravíte pohostenie aj pre najnáročnejších hostí. So sporákmi GENESI sa ľahko stanete šéfkuchárom v domácom prostredí. 
DIGESTOR - POVINNÁ VÝBAVA KAŽDEJ KUCHYNE
Množstvo ľudí odsúva výber odsávača pár na posledné miesto a pri výbave kuchyne radšej investuje do menej potrebných vecí. Nezabúdajte, že nekvalitný odsávač pár môže skaziť dojem z každej prípravy jedál, najmä ak vašu kuchyňu plánujete využívať naplno. Navyše, okrem nepríjemných pachov, ktoré zostanú v interiéri niekedy aj hodiny po príprave jedla, vašu kuchyňu kvalitný odsávač pár ochráni aj pred neželanou mastnotou a usadeninami. Vsaďte na kvalitný a výkonný nerezový odsávač pár GENESI a užívajte si varenie bez neželaných pachov.
PRI VSTAVANEJ RÚRE SA MOŽNOSTIAM MEDZE NEKLADÚ
Rúry sú často stredobodom modernej kuchyne. Čaro vstavanej rúry spočíva v tom, že ju viete v rámci kuchyne umiestniť kamkoľvek vám to vyhovuje a môže tak byť vždy na dosah. Uľahčí vám manipuláciu s horúcim pekáčom a nemusíte sa k nej skláňať. Umiestnením do vami požadovanej výšky sa tak pečenie stane maximálne komfortné. 

Rúry GENESI majú nerezové alebo smaltované vnútro, teleskopické výsuvy pre ľahšiu manipuláciu a tiež si viete zvoliť variantu s rúrou na pizzu, prípadne si môžete zvoliť model s nadštandardným objemom. Na výber je kombinovaná parná rúra alebo multifunkčná smaltovaná rúra. S výberom tej správnej rúry pre vašu domácnosť vám radi pomôžeme. 
CHLADNIČKY S MRAZNIČKOU PRE NÁROČNÝCH
Viete si predstaviť kuchyňu bez chladničky a mrazničky? Ani my nie. Chladnička je nepochybne jedným z našich najväčších pomocníkov. Ale aká chladnička denno-denne udržiava potraviny čerstvé a svieže a navyše dobre vyzerá a zapadne do každej modernej kuchyne? Jednoznačne chladnička rady GENESI. Už nemusíte premýšľať nad vstavanou chladničkou, ktorá zostane skrytá v kuchynskej linke. Chladničku GENESI môžete vystaviť na oči všetkým. Na výber je množstvo farebných kombinácií, takže zapadne naozaj do každej kuchyne. 

Dvojdverové chladničky sú vyrobené z nerezi, kombinácia chladničky s mrazničkou – chladnička vpravo a vysoká priestranná mraznička vľavo a nesmie chýbať ani výrobník ľadu. Samozrejmosťou je pripojenie vody, no-frost systém, energetická trieda A+ a k tomu krásny vzhľad. 
S MODERNÝM VARNÝM PANELOM SA VARENIE STANE ZÁŽITKOM
Vstavaná varná doska vytvorí s pracovnou doskou jeden elegantný celok. Väčšina domácností dáva dnes prednosť indukčnému varnému panelu pred plynovým, tak prečo by ste mali dať prednosť príprave jedál na ohni pred indukciou? 

Hlavnou výhodou plynu pri varení je určite pohodlná a rýchla regulácia teploty – pridávaním a uberaním plynu dokážete meniť teplotu takmer okamžite, pričom pri elektrických sporákoch je odozva dlhšia.  Plynový sporák je taktiež jasnou voľbou, ak jedlo radi pripravujete vo woku. Samotní profesionálni kuchári uprednostňujú plynové sporáky pred elektrickými.  

Varný panel GENESI sa vďaka masívnym roštom ihneď stane dominantou vašej kuchyne. So šírkou až do 90 cm a s piatimi varnými zónami si jedlo pripravíte jednoducho a rýchlo. Sklamaní nebudete ani pri klasickom užšom prevedení so štyrmi liatinovými horákmi. 

Vieme, že výber správnych a hlavne funkčných spotrebičov môže dať zabrať, a preto sa neváhate obrátiť na nás. Radi vám pomôžeme s výberom a poradíme vám, aké spotrebiče sú vhodné pre vašu domácnosť.
 článok: August, 2021