AKÉ SÚ DNEŠNÉ TRENDY ?

súčasné riešenia vybavenia interiérov aj exteriérov

nerezový sporák model GENESI

nerezový sporák model GENESI


digestor a sporák model OXFORD

digestor a sporák model OXFORD


záhradná nerezová zostava na grilovanie Barbeque Outdoor

záhradná nerezová zostava na grilovanie Barbeque Outdoor


Najnovšie svetové trendy spájajú domácnosť do veľkých komplexných celkov, či už z dôvodu veľkých spoločných priestorov (kuchyňa + obývačka + jedáleň), alebo okrem iného, aj využívaním viacerých technológii v domácnosti, ktoré spolu v jednom bloku ponúkajú množstvo variabilných prvkov.

V súčasnosti vaša návšteva, či rodina prichádza do veľkej miestnosti, ktorá spája viaceré izby do jedného priestoru a tak sa nedá povedať, či prichádzajú iba do obývačky, chodby, kuchyne alebo aj jedálne. Práve pre tento trend je potrebné tvoriť krásne obytné priestory s uceleným konceptom nielen nábytku, ale aj spotrebičov a doplnkov v jednotnom dizajne, ktoré sa nachádzajú v celom tomto priestore.

Talianska značka STEEL sa preto zacielila na výrobu viacerých typov domácich spotrebičov (chladničky, sporáky, rúry, varné panely, digestory a i.), ktoré môžu byť v jednej farbe, s rovnakými úchytkami a hlavne v tom istom štýle. Výber je len na vás.


MODERNÍ GURMÁNI
Mnohí z nás radi varia vo svojej vlastnej kuchyni, ktorá by mala byť hlavne pomocníkom k príprave jedál a svojím vybavením by mala samotné varenie uľahčovať. Špičkové varné centrá od spoločnosti STEEL poskytujú najmä vysoký komfort samotnej prípravy jedál a do modernej domácnosti ponúkajú nadštandardnú kvalitu produktov spojenú s veľkou variabilitou doplnkov, čím varenie nielen spríjemnia, ale výsledný efekt pripravených jedál splní všetky očakávania, dokonca, aj tých najväčších gurmánov.


K základným produktom značky STEEL patria:

- sporáky,
- odsávače pár,
- chladničky,
- varné panely,
- vstavané rúry,
- nerezový nábytok na vyskladanie vlastnej kuchyne.
BARBEQUE – ZÁHRADNÉ GRILOVANIE
Rodiny a priatelia sa radi stretávajú aj pri záhradnom grilovaní. Dnešné trendy výstavby rodinných domov podporujú priestranné terasy za domami, na ktoré je priamy prístup z kuchyne, alebo aj z obývačky. Vaši hostia vedia plynulo prejsť z interiéru práve k záhradnému sedeniu.

Aj značka STEEL sa tomuto trendu prispôsobuje a vytvorila nový rad BARBEQUE OUTDOOR. Tento koncept je pripravený pre vonkajšie varenie. Nerezové spotrebiče a nábytok s technológiou „profi“ grilovania patria k nadštandardným produktom, ktoré vyhľadávajú nároční spotrebitelia.
 

K BARBEQUE patria:

- záhradné plynové grily,
- plynové varné panely,
- chladničky,
- ostatný nerezový nábytok, z ktorého si môžete vyskladať vašu ideálnu vonkajšiu kuchyňu.

Pri výbere spotrebičov do vašej domácnosti alebo do záhrady vám radi poradíme. Viac na info@sporaky-chladnicky.eu.článok Júl, 2021