AKÉ SÚ DNEŠNÉ TRENDY ?

súčasné riešenia vybavenia interiérov aj exteriérov

Vidiecka zostava ASCOT

Nerezová kuchyňa v štýle radu GENESI


Odsávač pár a sporák z radu OXFORD


Záhradný nerezový nábytok BARBEQUE

 

Najnovšie svetové trendy spájajú domácnosť do veľkých komplexných celkov, či už z dôvodu veľkých spoločných priestorov (kuchyňa + obývačka + jedáleň), alebo okrem iného, aj využívaním viacerých technológii v domácnosti, ktoré spolu v jednom bloku ponúkajú množstvo variabilných prvkov.


V súčasnosti vaša návšteva, či rodina prichádza do veľkej miestnosti, ktorá spája viaceré izby do jedného priestoru a tak sa nedá povedať, či prichádzajú iba do obývačky, chodby, kuchyne alebo aj jedálne. Práve pre tento trend je potrebné tvoriť krásne obytné priestory s uceleným konceptom nielen nábytku, ale aj spotrebičov a doplnkov v jednotnom dizajne, ktoré sa nachádzajú v celom tomto priestore.


Talianska značka STEEL sa preto zacielila na výrobu viacerých typov domácich spotrebičov (chladničky, sporáky, rúry, varné panely, digestory a i.), ktoré môžu byť v jednej farbe, s rovnakými úchytkami a hlavne v tom istom štýle. Výber je len na vás.

 

 

 

MODERNÍ GURMÁNI

 

Mnohí z nás radi varia vo svojej vlastnej kuchyni, ktorá by mala byť hlavne pomocníkom k príprave jedál a svojím vybavením by mala samotné varenie uľahčovať. Špičkové varné centrá od spoločnosti STEEL poskytujú najmä vysoký komfort samotnej prípravy jedál a do modernej domácnosti ponúkajú nadštandardnú kvalitu produktov spojenú s veľkou variabilitou doplnkov, čím varenie nielen spríjemnia, ale výsledný efekt pripravených jedál splní všetky očakávania, dokonca, aj tých najväčších gurmánov.

 

K základným produktom značky STEEL patria:

 • - sporáky,
 • - odsávače pár,
 • - chladničky,
 • - varné panely,
 • - vstavané rúry,
 • - nerezový nábytok na vyskladanie vlastnej kuchyne.

 

 

 

BARBEQUE – ZÁHRADNÉ GRILOVANIE

 

Rodiny a priatelia sa radi stretávajú aj pri záhradnom grilovaní. Dnešné trendy výstavby rodinných domov podporujú priestranné terasy za domami, na ktoré je priamy prístup z kuchyne, alebo aj z obývačky. Vaši hostia vedia plynulo prejsť z interiéru práve k záhradnému sedeniu.

Aj značka STEEL sa tomuto trendu prispôsobuje a vytvorila nový rad BARBEQUE OUTDOOR. Tento koncept je pripravený pre vonkajšie varenie. Nerezové spotrebiče a nábytok s technológiou „profi“ grilovania patria k nadštandardným produktom, ktoré vyhľadávajú nároční spotrebitelia.

 

K BARBEQUE patria:

 • - záhradné plynové grily,
 • - plynové varné panely,
 • - chladničky,
 • - ostatný nerezový nábytok, z ktorého si môžete vyskladať vašu ideálnu vonkajšiu kuchyňu.
   


Pri výbere spotrebičov do vašej domácnosti alebo do záhrady vám radi poradíme.
Viac na info@sporaky-chladnicky.eu.